Sirui Monopod P-324SR

SIRP-324SR

Monopody Sirui PS-série jsou perfektní pro kameramany a fotografy s dlouhými objektivy, a to díky vysoké nosnosti, nízké hmotnosti a jednoduchému a plynulému ovládání.

6 736,00 Kč
S DPH
Na dotaz
Počet
není skladem

Monopody této série se dají složit do velmi kompaktních rozměrů pro snadnou přepravu.

Otočné twist zámky zaručují velmi bezpečné uzamčení a podporují vyšší zatížení. Jejich povrch, který je opatřený gumou, zajišťuje bezpečné uchopení a pohodlnou manipulaci v zimě, mokru nebo s rukavicemi.

Vynikající vlastností této série monopodů je odnímatelný skládací "pavouk" na spodní straně monopodu. Má širší rozpětí a spolu s kulovým systémem a možností nastavení frikce umožňuje lepší stabilitu a jemnou regulaci pohybu.

Jedinečný systém omezení pohybu náklonu umožňuje úhel sklonu až 20° v libovolném směru díky mechanismu s kulovou hlavou v základně monopodu. Už se nemusíte obávat, že se bude monopod pohybovat mimo svou polohu!

Rukojeť, která je opatřena izolační protiskluzovou pěnovou gumou pro bezpečné a pohodlné držení v chladných nebo mokrých podmínkách, také umožňuje otáčení o 360° pro plynulé panoramatické snímání. Pokud tuto funkci nechcete využívat, jednoduše stačí utáhnout zajišťovací objímku.

Pavouka lze z monopodu kompletně odmontovat a může být použit samostatně jako podpěra na stole nebo na zemi. Odstraněním pavouka získáme standardní monopod s gumovou patkou na konci nohy. V balení je dodáván také kovový hrot (vyměnitelný za gumovou patku) pro použití na měkkém povrchu.

Technické specifikace:
Průměr nohy (mm) - 32
Způsob uchycení hlavy - 3/8", 1/4"
Typ zámku nohou - Twist Lock
Sekce nohou - 4
Materiál - Uhlíkové vlákno
Pan Angle Range (°) - 360
Patky stativu - S hroty, Guma
Hmotnost (g) - 1500
Složená délka - 720
Maximální výška (mm) - 1750
Maximální zatížení (kg) - 10
Minimální výška (mm) - 720

Sirui
Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii: